контракт

Гість

контракт

Повідомлення Гість » 09 січня 2017, 13:22

до якого числа потрібно заплатити за контрактну форму навчання :?:

Аватар користувача
Юрій
Працівник
Повідомлень: 32
З нами з: 08 листопада 2016, 17:46
Звідки: Рівне
ПІБ: Ілючек Юрій Флавіанович
Підрозділ: Відділ ІТ

Re: контракт

Повідомлення Юрій » 10 січня 2017, 12:55

Деталі щодо оплати описано тут наведу цитату
Витяг із договору п.4.4 "Замовник вносить плату за перший курс (рік навчання) впродовж 10-ти днів, після укладення Договору, за другий і наступні навчальні роки оплата здійснюється посеместрово, за перший семестр до 10 вересня, за другий семестр до 20 січня поточного року для студентів всіх форм навчання"
Востаннє редагувалось 10 січня 2017, 12:57 користувачем Юрій, всього редагувалось 1 раз.
Причина: Переніс у навчальний процес, питання може бути актуальним

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Mr. Somewhich [Bot] і 0 гостей